Dlaczego nasze wzory ubranek dla dzieci są niepowtarzalne?

Dzięki możliwości współpracy z polskimi drukarniami jako marka Kukurukuu sami decydujemy o tym, z jakiego materiału powstaną ubranka dla dzieci. Przykładamy uwagę do ich najwyższej estetyki i jakości. Dla nas liczą się najbardziej:

 

  • certyfikiaty OEKO TEX
  • środowisko i bezpieczeństwo
  • jakość
  • niepowtrazalne autorskie printy

I właśnie o wzorach jest ten wpis. W procesie tworzenia ilustracji towarzyszą nam graficy, artyści i oczywiście specjaliści odpowiedzialni za druk.

Gdy rodzi się wizja najpierw przelewamy ją na papier a następnie przenosimy do komputera, co daje  później możliwość druku cyfrowego. W efekcie obraz utrwalony w postaci danych zostaje bezpośrednio przeniesiony na materiał. Nie bez znaczenia jest tutaj ograniczenie zużycia wody aż o 95% i prądu o 75% przy wyborze tej metody drukowania.

Tutaj ogranicza nas już tyko wyobraźnia. Digital Print to szeroka paleta barw, która jest odporna na działanie promieni UV. Zespół ekspertów, z którymi  współpracujemy dba o to, aby każdy etap produkcji naszych ubranek dla dzieci był perfekcyjny. Jesteśmy przekonani, że broni nas jakość i po zakupie i wielokrotnym użytkowniu ubranek przez dziecko pozostanie ono niemal tak idealne jak w dniu zakupu

Które wzory najbardziej pokochaliście?

Staramy się doskonalić i poszerzać ofertę o produkty z wzorami, które sami uznaliście za nasz numer jeden. Dlatego wciąż niezaprzeczalnym hitem jest wzór w koniki na biegunach. Spójrzcie jak pięknie prezentują się na kombinezonie i sukience.

Mamusie – oceńcie same te fantastyczne ubranka dla dzieci!

Kukurukuu to zabawa i właśnie ta myśl przyświeca nam w twórczości,ponieważ nie chcemy być banalni i zwyczajni. W głowach szukamy rozwiązań,które podczas wielogodzinnych rozmów przelewamy na papier. Jednym z nich była kolekcja ZABAWNIE, w której nie sposób nie zauważyć jaką radość czerpiemy z dziecięcego, beztroskiego świata.  W roli głównej – kręgle. Pełne nasyconych barw czerwieni i błekitu. Nasze ubranka  możecie zakupić razem, bądz oddzielnie  – jedno jest pewne – taki print to obowiązkowa pozycja w szafie małego łobuziaka. Gracie z nami? Zapraszamy do wspaniałej zabawy! Marka Kukurukuu Wam ją gwarantuje!

kręgle dres

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *